У Підволочиську  розпочався активний рух з допомоги людям похилого віку, котрі перебувають на самоізоляці. Цим займається волонтерська група КЗ «Територіальний центр надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради». Як вже повідомлялося у соціальних мережах, при комунальному закладі надання соціальних послуг, на час дії карантину створено волонтерський підрозділ для надання допомоги особам, які потребують сторонньої допомоги у закупівлі продуктів чи медикаментів. Тому, соціальні робітники надають допомогу, незалежно від перебування на обліку комунального закладу. І якщо у магазині чи в аптеці ви побачили людину із бейджиком «Соціальний працівник», то прохання – пропустити без черги.
 Варто відзначити, що цього тижня двадцяти двом потребуючим особам у Підволочиську надано допомогу, а саме закуплено продуктові набори. Хочеться сказати, що у складних для суспільства ситуаціях до передової долучаються волонтери. Цього разу – так само, адже до працівників територіального центру долучилася волонтер Олена Ільчишин, яка готова допомагати у будь яку хвилину. За що їй велике спасибі.
 Також у Підволочиську діє група «Стоп Коронавірус. Підволочиськ», яку організували небайдужі мешканці нашого селища. (Ініціативна група: о. В. Павлюк, Л. Дулеба, Н. Марко-Дайляні, А. Лубкович, Л. Плитка, І. Скиба). Волонтерська група збирає кошти на боротьбу з коронавірусом у Підволочиську. Ці люди активно спілкуються з керівництвом ЦРЛ, Центром первинної медико-санітарної допомоги, сімейними лікарями. А лікарі, в свою чергу, надають списки необхідних речей для захисту медичного персоналу від COVID-19. Приємно сказати, що ініціатива волонтерів працює і тому вона дуже потрібна.
 «Люди, не будьте байдужі!», - звертаються до мешканців Підволочиська учасники групи «Стоп Коронавірус. Підволочиськ».
 Тож, не будьмо байдужі!
 Підволочиська селищна просить мешканців залишатися в дома та дотримуватися усіх заходів запобігання поширення коронавірусної інфекції.
 Тож піклуйтеся про власне здоров’я та станьте прикладом для інших.