Карантин, дезінфекція й турбота про населення у непростий час

Дата: 27.03.2020 14:17

Як уже повідомлялось раніше, 25 березня, селищний голова Підволочиської громади Віталій Дацко із головним лікарем Підволочиського центру первинної медико-санітарної допомоги Мирославом Вовчком відвідали частину сіл громади та передали працівникам ФАПів засоби індивідуального захисту.
А вчора, 26 березня, такі ж зустрічі відбулися у Староміщині, Дорофіївці, Качанівці, Чернилівці, Іванівці й Турівці. У ФАПи цих сіл також було надано маски, деззасоби та рукавички.
А ще, із старостами сіл Віталій Дацко обговорив питання, щодо забезпечення засобами індивідуального захисту працівників сільських магазинів, пошти і старостату. Також обговорили проведення дезінфекцій на їх територіях.
Нагадуємо. У громаді ведеться облік тих, хто прибуває із закордону.