Знаєте про порушення самоізоляції - телефонуйте!

Дата: 31.03.2020 16:15

Щодня на територію України приїздить велика кількість людей з-закордону.

Станом на 31.03.2020 року у Підволочиській громаді 108 осіб перебувають у самоізоляції. Це ті люди, яких змогли ідентифікувати сімейні лікарі та поліція.

Проте ми розуміємо, що не всі люди, що приїхали з кордону повідомили своїм сімейним лікарям про своє повернення з закордону. Дуже багато випадків відсутності самосвідомості та  байдужого ставлення  до відповідальності за чужі життя та здоров'я.

Якщо ви маєте інформацію про осіб, які упродовж 2 тижнів прибули до Підволочиської громади з інших країн - повідомте про них за телефонами 102 або номер телефону чергового (067) 351-06-95

Ми перевіримо інформацію і за потреби зможемо проконтролювати дотримання умов самоізоляції.