Станом на 12 квітня за інформацією головного лікаря Підволочиського центру первинної медико-санітарної допомоги Мирослава Вовчка у нашій громаді не зафіксовано жодної підозри та не виявлено жодного випадку захворювань на COVID-19.
 При будь-яких симптомах хвороби зателефонуйте своєму сімейному лікареві та дотримуйтесь подальших рекомендацій. Також повідомляємо, що в Підволочиському центрі первинної медико-санітарної допомоги Підволочиської селищної ради та сімейних лікарів нашої громади є в наявності тести для виявлення коронавірусу COVID-19.
 В країні ведуться посиленні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу тому фельдшери та медичні сестри Підволочиської первинки разом з працівниками поліції  здійснюють контроль  на посту автодороги М-12 для профілактики поширення вірусу в Тернопільській області. Просимо сприяти роботі поліції та медиків.