Як уже повідомлялося раніше, для медиків Підволочиської громади працівники селищної ради, відділів культури та освіти, фінуправління й територіального центру перераховували одноденний заробіток.

 За частину зібраних коштів Підволочиська громада, для лікарів первинної медико-санітарної допомоги  придбала захисні щитки, захисні костюми, рукавички та маски.

 Минулого тижня голова Підволочиської громади Віталій Дацко із головним лікарем Підволочиського центру первинної медико-санітарної допомоги Мирославом Вовчком відвідали села: Мислова, Мовчанівка, Кам’янки, Богданівка, Клебанівка, Супранівка. Вони передали у ФАПи цих сіл одноразові халати, костюми, рукавички та маски,
‍а вчора, 13 квітня, таку ж допомогу було передано у ФАПи сіл: Дорофіївка, Богданівка, Галущинці, Жеребки, Іванівка, Турівка, Фащівка, Рожиськ, Чернилівка, Оріховець, Староміщина,  Качанівка;  зі старостами сіл було обговорено питання щодо карантину, самоізоляції людей (та їх родичів), котрі повернулись із-за кордону, забезпечення місцевих ФАПів медикаментами, а також дезінфекцію сіл. 

 Пам’ятаймо! Разом, тільки в спільній координації, тільки в об’єднанні зусиль ми переможемо цю біду, яка сьогодні вирує в усьому світі!

с.Дорофіївка

с.Богданівка

с.Галущинці

с.Жеребки

с.Іванівка

с.Турівка, Фащівка, Рожиськ

с.Чернилівка, Оріховець

с.Качанівка