Збережемо здоров’я медиків

Дата: 21.04.2020 16:29

Цими днями у Підволочиську центральну районну лікарню, центр первинної медико-санітарної допомоги та екстрену (швидку) допомогу, голова Підволочиської ОТГ Віталій Дацко вручив захисні костюми, котрі передав нашим медикам уродженець Підволочиська, керівник компанії «Тернохолод» Олександр Льотковський.

Варто відзначити, що лікарям екстреної (швидкої) допомоги від працівників Підволочиської селищної ради було передано необхідні засоби індивідуального захисту.

«Щиро дякуємо за допомогу, спільними зусиллями ми збережемо здоров’я наших медиків, адже вони не залишаються на карантині, вони гідно демонструють свою службу. Та в цій відповідальній справі, лікарі потребують нашої злагодженої підтримки», - зазначив селищний голова Віталій Дацко.