В Підволочиському районі станом на 11.00 год. 22 квітня 2020 року маємо 1 лабораторно підтверджений випадок  COVID-19. Встановлюється коло контактних осіб для відібрання біоматеріалу.
Хворий житель села Галущинці захворювання лабораторно підтвердили у державній установі "Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України".
Більшість з нас схильна думати, що біда може статися «десь  далеко», «з кимось», але тільки не з нами. Заперечення і невизнання потенційної проблеми породжує відчуття оманливої безпеки.
Багатьом не подобається носити маски  - ніби в них важко дихати. Хтось нехтує дистанцією у чергах, бо хоче скоріше завершити покупки.
І пам’ятайте, важко дихати не в масці  - важко дихати із запаленням.
Нагадуємо: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтесь вдома! Самоізоляція - найдієвіший  спосіб убезпечення себе від інфікування.

Бережіть себе.

#StopКоронавірус