Дата: 02.05.2020 10:29

Багато людей вже втомилися від карантину та обмежень під час епідемії вірус COVID-19.  Але Підволочиська громада продовжує заходи по дезинфекції вулиць селища та сходових кліток багатоповерхових будинків. Також продовжуємо допомагати нашим медикам, на сесії селищної ради були виділені кошти на частину заробітної плати медиків лікарні, забезпечуємо харчуванням чергових медиків інфекційного відділення. Чекаємо послаблення заходів проти вірусу, щоб запрацювали підприємці громади, які несуть великі збитки, так само як і бюджет громади. Але просимо дотримуватись карантину та  усіх правил безпеки.

ДО КІНЦЯ КАРАНТИНУ 9 ДНІВ