НІКОЛИ ЗНОВУ 1939-1945

Дата: 08.05.2020 18:16

Сьогодні, з нагоди Дня пам’яті та примирення селищний голова Віталій Дацко із заступником Володимиром Витрикушем, головою Підволочиської РДА Борисом Онищуком та його заступником Назарієм Хрущом, молитвою та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих та жертв у Другій світовій війні,  поклали квіти до меморіального монументу Перемоги.
 Додамо, що цього року, День пам'яті та примирення  Підволочиськ  проводить за особливих обставин. Через епідемію коронавірусу масових заходів не буде. Однак, місцеві органи влади забезпечать індивідуальне привітання ветеранів району з нагоди Дня пам'яті і примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.