Оперативна інформація щодо коронавірусу у Підволочиській громаді

Дата: 14.05.2020 16:58

Незважаючи на послаблення карантину та прийняті всі відповідні дії щодо запобігання захворювання на COVID -19. На сьогоднішній день в Підволочиській громаді є дві новини - позитивна і негативна.
  Почнемо з позитивної - вчора згідно проведених аналізів біологічного матеріалу відібраного в хворого на коронавірусну інфекцію  в с. Галущинці отримано негативний результат. Дана особа повністю здорова.
   Проте, маємо нового хворого  - жителя с. Рожиськ,
в якого, теж виявлено  та лабораторно підтверджено захворювання на COVID -19. Захворювання перебігає безсимптомно, виявлено при плановій госпіталізації в обласну лікарню через основне захворювання, яке не пов'язане з коронавіросом.

Просимо серйозно відноситися до умов карантину, незважаючи на його послаблення.
 Бережіть себе та будьте здорові!