Відбулося чергове засідання сесії Підволочиської селищної ради

Дата: 18.05.2020 20:12

Сьогодні 18 травня відбулося чергове засідання сесії Підволочиської селищної ради. На порядку денному були питання затвердження звіту виконання селищного бюджету за І квартал 2020 року, затвердження реєстру майна, яке перебуває у комунальній власності та інші важливі питання.
Важливим рішенням було  питання внесення змін до рішення Підволочиської селищної  ради від 18 грудня 2019 року №4233 "Про селищний бюджет на 2020 рік" , а саме виділити 400 тис гривень на заробітну плату медичним працівникам Підволочиської лікарні. Адже не всі знають, що дана галузь не фінансується належним чином.

Хоча засновником та основним розпорядником коштів по Підволочиській лікарні є Підволочиська районна рада, проте з районного бюджету не дуже спішать виділяти кошти для медиків.
 Депутати Підволочиської селищної ради вже не вперше приймають подібне рішення. В квітні 2020 теж було виділено 300 тис. гривень на виплату заробітної плати медпрацівникам  Підволочиської лікарні.
Крім того, прийняті і інші рішення з запропонованого порядку денного.