В Підволочиській громаді станом на 11.00 год 29 травня 2020 року маємо ще ОДИН лабораторно підтверджений випадок  COVID-19. Встановлюється коло контактних осіб для відібрання біоматеріалу.

Захворів житель селища Підволочиськ захворювання лабораторно підтвердили у державній установі "Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України".

Захворювання перебігає в легкій формі, хворий зараз перебуває вдома на самоізоляції під амбулаторним доглядом лікарів.

Хворий прибув з закордону відчув підвищення температури, а також втрату нюху та смаку.

Крім того, повідомляємо, що раніше захворівший житель села Рожиськ ОДУЖАВ.

??Багатьом не подобається носити маски  - ніби в них важко дихати. Хтось нехтує дистанцією у чергах, бо хоче скоріше завершити покупки.

?Нагадуємо: при перших симптомах респіраторних захворювань обов"язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтесь вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечення себе від інфікування.

Бережіть себе.

#StopКоронавірус