З метою підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді Підволочиської громади, сприяння розвитку їхнього таланту, духовно-емоційних і розумових здібностей учнів, сесією Підволочиської селищної ради прийнята програма розвитку творчого, інтелектуального, духовного і фізичного потенціалу молоді, яка передбачає матеріальну підтримку юних обдарувань та зокрема виплату  щомісячних  стипендій.

У 2020 році щомісячні стипендії з  квітня по вересень отримають 22 школярі - переможці та призери ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсів Малої Академії Наук, спортивних змагань.

Зокрема:
Оришнюк Вікторія,
Пеняга Назарій,
Байда Анастасія,
Плисюк Тарас,
Баньківський Михайло,
 Пукало Яна, (Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст.),
Криштахович Ірина,
Піць Олександр,
Підгірна Тетяна,
Мартинюк Петро,
Гарбич Анатолій,
Козуб Максим,
Чорній Богдана (Підволочиська гімназія імені І.Франка),
Тхорик Юлія (НВК«Іванівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»),
Попельняк  Олександр, Палис Аліна (Качанівська ЗОШ І-ІІІ ст.),
Глушко Андрій  (Кам `янківська ЗОШ І-ІІІ ст.),
Чулик Денис (НВК «Оріховецький ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»).
 Учні щомісяця будуть отримувати  стипендію у розмірі 350 гривень.
Царик Оксана (Підволочиська гімназія імені І.Франка),
Міхневич Владислав (Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст.),
Поточняк Вікторія (НВК «Іванівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»),
Гринда Вікторія (Качанівська ЗОШ І-ІІІ ст.) -  призери двох олімпіад, отримають стипендію у розмірі 650 гривень.

Стипендія  – це визнання їхнього таланту, працьовитості та потенціалу. Тепер найголовніше – не зупинятися на досягнутому та розвиватися далі.
    Бажаємо усім стипендіатам дальшого зростання, творчого натхнення і незламної віри у свої сили, терпіння і наполегливості у досягненні своєї мети та не зупинятись на досягнутому. Щоб ця перемога стала поштовхом до подальшого  самовдосконалення.