Повідомляємо, що станом на 16 червня 2020 року в Підволочиській громаді НЕ ВИЯВЛЕНО жодного хворого на Covid-19.

Хворий, який хворів у селищі Підволочиськ вже здоровий, це підтверджено лабораторно.

Проте,  багато людей зловживають послабленням карантину, не дотримуються соціальної дистанції та не використовують засобів індивідуального захисту. Внаслідок цього протягом 5 днів у країні та в Тернопільській області фіксується стрімкий ріст захворюваності на коронавірусну інфекцію. МОЗ наголошує: ризик захворювання знижується при використанні масок, рукавичок, антисептиків та дотримання соціальної дистанції.

Згідно із законодавством України, порушення норм карантину розцінюється як адміністративне правопорушення та може каратися штрафом.