Про людей, які приходять за безоплатною правовою допомогою.

Про юристів, які пропускають через себе кожну життєву історію.

Про право у нашому житті.

!!! Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч» !!!

Тема конкурсних робіт (фотографій): захист прав людини, рівний доступ до правосуддя та правової інформації, посилення правових можливостей і правової спроможності населення, право на безоплатну правову допомогу.

Учасником фотоконкурсу може бути фізична особа / дитина за згодою одного із батьків чи іншого законного представника.

Номінації фотоконкурсу:

• подія у системі надання безоплатної правової допомоги
  • портрет клієнта чи працівника
  • правова допомога очима дітей
  • робота дистанційних та мобільних консультаційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги
  • місце правових можливостей

Для участі у фотоконкурсі необхідно з 13 липня по 30 жовтня 2020 року зареєструватися на вебсайті фотоконкурсу, обирати одну з номінацій та завантажити на сайт не більше однієї фотографії у форматі JPG або PNG, колірний простір sRGB (допускається монохромне зображення), розмір – до 4 мегабайт.

Фотографія має містити символіку системи БПД.

Не приймаються фотоколажі, а також фотографії, що не відповідають вимогам.

Протягом 13 липня – 29 листопада 2020 року буде відбуватися голосування за конкурсні роботи. Щоб проголосувати за конкурсну роботу, потрібно авторизуватися на вебсайті фотоконкурсу виключно через Gmail пошту.

З 30 листопада по 10 грудня 2020 року буде оголошено результати фотоконкурсу та нагороджено переможців. Переможці нагороджуються грамотами та призами за 1, 2, 3 місця у кожній номінації.

Сайт фотоконкурсу http://photo-konkurs.legalaid.gov.ua

Деталі – на сайті БПД