В народі кажуть: "Разом ми сила!" А у Підволочиській громаді є гасло "Разом ми Зможемо!"

Сьогодні піде мова про село Оріховець, в якому ініціативні, активні, дієві та господарські люди не сидять без діла, вони діють.

Власноруч виготовили і встановили лавочку з квітником біля сільського будинку культури, та посадили квіти.

Встановили лавочки на дитячому майданчику, які  допомогла придбати селищна рада.

Завезена бруківка для облаштування території біля старостату. У цьому допомогло сільськогосподарське  товариство АГРО-РОСЬ.

За спонсорські кошти розпочали встановлення автобусної зупинки.

Провели благоустрій території біля храму.

За добровільні внески жителів села закупили рослини Смарагди (туї) для озеленення та благоустрою села.

Приємно і радісно бачити такі хороші справи! Мало бути ініціативними, потрібно всі ініцвативи переводити в площину виконаних справ!

І ще хочеться додати, що ці роботи проведено лише за останні два тижні.

Разом ЗМОЖЕМО все!!

#Підволочиська_ОТГ