Як говорять в народі: " Готуй сани з літа!"

Таким принципом користуються справжні господині в Підволочиському Територіальному центрі.

Можливо, Ви і не знали, але в с. Галущинцях Територіальний центр має кілька сотих городу для потреб стаціонару, який обробляють самі працівники стаціонарного відділення по догляду за одинокими та престарілими особами. Тут вирощують овочі, зелень, різну городину, і на зиму роблять смачні заготовки, щоб частувати своїх підопічних.

А в Заднишівці теж не сидять без діла, весною посаджено овочі, які вже дали урожай.
Сезон огірочків, кабачків, помідорів та зелені розпочався. Таким чином господині вже розпочали і заготовку консервації  та солінь на зиму.

А ще чекаємо, що осіння пора буде щедрою на урожай картоплі, моркви, капусти, червоного буряка, фасолі і гречки.

#Підволочиська_ОТГ
#Територіальний_центр