Представники Підволочиської громади, єдині в Тернопільській області вибороли місце у великомасштабному  проекті "Академія культурного лідера".
Що ж це за проект?

"Академія культурного лідера" -  міжнародний проект, що фінансується Міністерством культури та інформаційної політики України та програми Європейського Союзу "House of Europe" націлене на сприяння децентралізації культури в Україні.

Цей проект яскравий приклад співпраці центрального органу виконавчої влади  іноземної державної культурної інституції та громадських організацій.
Команда, яка виграла проект та представляє Підволочиську ОТГ складається з Інги Бабій - начальника відділу культури Підволочиської селищної ради, Віри Лозинської - режисерки, керівниці дитячого театру "Дюймовочка", Степана Цьмуха - учасник просвітницького товариства "Оберіг, учасник аматорського театру "Млин", Кузьмін Мар’яни - керівника громадської організації "МІСТ", учасниця аматорського театру "Млин", депутата Підволочиської селищної ради, Андріани Габрилей - працівниці Підволочиської бібліотеки, учасниці проекту "Молодіжний працівник в ОТГ".

Починаючи з понеділка 27 липня по 30 липня тривало навчання, команда вчилася визначати сильні та слабкі сторони культурної сфери громади, стратегувати, виявляти зацікавлених осіб, а ще проводили тестове опитування та переймали знання від досвідчених тренерів Вікторії та Юлі.
В сфері культури Підволочиської громади є багато проблемних місць, які потребують вирішення. І над цим варто працювати!!!