Безоплатна правова допомога пропонує до перегляду відеоролик під умовною назвою «Як виборчий процес стає доступним для осіб з інвалідністю та маломобільних людей завдяки інтернету» за посиланням

Цей відеор олик спрямований на інформування н аселення щодо онлайн – інструментів Державного реєстру виборців, які  реалізують виборчі права громадян, особливо осіб з інвалідністю, більш доступною та має ознаки соціальної реклами згідно з ч.1та ч.2 статті 12 Закону України «Про рекламу» відповідно  соціальна реклама – це інформація будь-якого виду, розповсюджена в будь - якій формі, яка спрямована на досягнення суспільно корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей.

Для отримання консультацій та для захисту своїх особистих виборчих прав громадяни можуть звернутись письмово через скриньку звернень для громадян до Підволочиського бюро правової допомоги за адресою: смт.Підволочиськ, вул..Д.Галицького, 80 (І поверх), та за тел.-факс.. (03543) 2-10-19.

А також за єдиним номером системи безоплатної правової допомоги в Україні 0 800 213 103