День пам’яті захисників України – пам’ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. Саме цього дня у 2014 році в «Іловайському котлі» держава втратила найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

Напередодні Дня пам’яті в Підволочиській громаді проведено меморіальний захід "Герої, не вмирають", в пам’ять про загиблих воїнів АТО.
Священослужителі молилися разом з усіма присутніми за душі героїв, які віддали своє життя за Україну, представники влади поклали квіти, усі присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих за незалежність України.
І вже традиційно представники влади, органів місцевого самоврядування, військомату та волонтери відвідали могили загиблих воїнів району, які віддали своє життя на сході України за її цілісність та суверенітет!