Станом на 4 вересня маємо ще ДЕВ'ЯТЬ лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Встановлено, що захворювання виявлено у  жителів селища Підволочиськ.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!!!!
Останнім часом люди між собою говорять про велику кількість хворих і переповнену лікарню хворими.
Нагадаємо, Підволочиська лікарня наданий час є районною лікарнею, в якій лікуються хворі з багатьох громад району (Скалатської, Скориківської, Новосільської, Підволочиської).
Ми подаємо статистику хворих на COVID-19 лише по Підволочиській громаді.
Інформуємо!!!

Кількість хворих в Підволочиській громаді становить ТРИДЦЯТЬ ОДНА особи разом з  новими випадками.
По Підволочиській громаді - на стаціонарному лікуванні у Підволочиській лікарні перебувають 5 людей хворих на COVID-19 (їх стан середньої важкості) та 27 осіб перебувають на самоізоляції ( легка форма ) під наглядом сімейних лікарів.

Пам’ятайте про умови карантину - носіть захисні маски та дотримуйтеся дистанції.
Бережіть себе та будьте здорові!!!