В гостях у побратимів

Дата: 08.05.2016 16:02

Під час Великодніх свят селищний голова Віталій Дацко відвідав своїх бойових побратимів із 44 ОАБр привітав їх із світлим святом Великодня,  передав їм Пасхальні гостинці та побажав щоб в ці святкові життєдайні дні, коли все оновлюється та оживає до кожного із них прийшов мир і спокій, добробут і достаток. Щоб Божа благодать торкнулася кожного з них для очищення душ і сердець, щоб кожен з них отримав бажання творити добрі та корисні справи на благо нашої держави для прийдешнього покоління. А також побажав усім своїм побратимам у цей радісний час  відчути повноту життя та щедроти української землі і щоб Всевишній подарував кожному із них міцне здоров'я, витримку, мудрість, впевненість, та безмежну любов.