День довкілля у Підволочиській громаді

Дата: 22.10.2017 16:13

На виконання розпорядження голови   Тернопільської ОДА на території Підволочиської громади був проведений осінній місячник з благоустрою за 2017 рік.  20 жовтня усі структурні підрозділи селищної ради та старости сіл організували та  прийняли участь у цьому заході. Кожен учасник даної акції  вніс свою частку у справу  наведення чистоти та порядку в селищі.

Відділом освіти було прибрано братську могилу, меморіальні комплекси та місця почесних поховань.

Працівники селищної ради прибирали на місцевому кладовищі, впорядкували території навколо селищної ради, були скошені газони, обстрижено кущі, прибрано опале листя.

Відділом культури та туризму було впорядковано територію навколо  будинку культури та кінотеатру від пожовклого листя та твердих побутових відходів.

Працівниками територіального центру було наведено порядок біля своєї адмінбудівлі.

Роботи по благоустрою території громади тривають і надалі.