Концерт присвячений 21-ій річниці Конституції України

Дата: 29.06.2017 16:23

На передодні Дня Конституції 27 червня о 14 годині в будинку культури Підволочиської громади відбувся святковий концерт присвячений  21-ій річниці Конституції України «Живем єдиним словом - Україна».

У святковому концерті приймали участь аматорські колективи села Турівка – директор сільського будинку культури Марія Козак, села Фащівка завідувач сільським клубом Мирослава Головко, староста села Іван Васильович Каптій, аматорські колективи села Рожиськ – завідувач сільським клубом Ольга Бойко, староста села Олег Романюк, народний аматорський ансамбль танцю «Пролісок» Підволочиського будинку культури.

На святі були присутні: старости сіл Підволочиської громади, працівники структурних підрозділів селищної ради, районної ради, районної державної адміністрації та жителі селища.

Зі святом усіх присутній привітав селищний голова Віталій Дацко, який побажав  успіхів і плідної праці на благо українського народу, творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Він щиро подякував усім учасникам аматорським колективів, які прийняли участь у святковому концерті.