Освячення Церкви Пресвятого Серця Христового

Дата: 19.06.2017 16:32

Протягом п’яти останніх років жителі селища Підволочиськ  доклали зусилля, заради того, щоб у їхньому селищі  постав ще один прекрасний храм.

Після багаторічних трудів їхня мрія нарешті здійснилася і у нас тепер виблискує куполами величний храм -  Церква Пресвятого Серця Христового.

В неділю 18 червня відбулось освячення та за Божественною літургією архієрею Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ Василію співслужили: декан отець Михайло Валійон, віце-декан отець Михайло. В цей сонячний день храм був наповнений великою кількістю прихожан і гостей селища. Під час літургії до присутніх із повчальним словом звернулися архієрей Василій та о.Михайло, котрі наголосили  на значенні храму для спасіння власної душі та важливості будівництва храму духовного.

На освяченні храму був присутній  селищний голова  Віталій Дацко та перший заступник Степан Мельничук .

Завершилося святкове Богослужіння уставним многоліттям преосвященнійшим владикам, настоятелю, духовенству, меценатам  та всім прихожанам храму.