Фото без опису31 травня в Підволочиському будинку культури відбувся  звітний концерт музичної школи ім. Леся Курбаса. До уваги  глядачів були представлені виступи: дитячого хору під  керівництвом А.Гронської, дитячих вокальних ансамблів -  «Веселі нотки», «Едельвейс», дует та ансамбль скрипалів,  дуети піаністів, баяністів, гітаристів. Свою майстерність  продемонстрував оркестр народних інструментів та камерний  квартет. Своїми сольними номерами принесли радість  глядачам Федорчук Оля, Кравчук Зоряна, Крих Ярина,  Гетманюк Катя, Федорович Вікторія.

На святі був присутній перший заступник селищного    голови  Степан Мельничук, який подякував викладачам музичної  школи за таких талановитих, творчих дітей і побажав на  майбутнє розвивати ці таланти ще з більшими зусиллями.  Найактивніші учні  музичної школи ім. Леся Курбаса та  дитячий  вокальний ансамбль «Едельвейс» були нагородженні грамотами селищного голови.