Години скорботи до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років

Дата: 27.11.2017 16:54

25 листопада усі свідомі жителі нашої громади зібрались біля пам’ятника  жертвам комуно-більшовицьких репресій, щоб вшанувати годиною скорботи пам'ять про жертв Голодомору 1932-1933рр., спогади про яких у свідомості українців зринають болем щороку на межі осені та зими.

Усі присутні разом об’єдналися, щоб вшанувати  їх пам'ять хвилиною мовчання та панахидою, яку відправили всечесні отці за душі убієнних Голодомором, замордованих сталінськими репресіями.

По завершені панахиди розпочалася всеукраїнська  акція «Запали свічку». Жителі громади запалили та поставили свічі у символічний хрест, біля пам’ятника жертвам комуно-більшовицьких репресій, просто неба, перед очима Господа.

Також, делегація від жителів селища відправилась на межу Хмельницької і Тернопільської областей до меморіалу Жертвам Голодомору, щоб запалити свічі пам’яті.

У цю ніч усі небайдужі люди засвітили свічки у своїх вікнах на знак нашої скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників.