Різдвяна казка для дітей із Донеччини

Дата: 10.01.2018 16:56

Із 5 по 10 січня вісім учнів із Новолуганської ЗОШ І-ІІІ ст. гостинно прийняла Підволочиська громада, зокрема, Кам’янківська ЗОШ І-ІІІст. Маленькі гості мали змогу ознайомитись із традиціями та звичаями святкування Різдва Христового.

У Підволочиському Будинку школяра 9 січня відбулася зустріч дітей iз представниками місцевої влади: селищним головою В.Г.Дацком, його заступником В.I.Витрикушем, заступником голови РДА Н.О.Бiликом, начальником вiддiлу освіти С.С.Мотикою, завідувачем методичним кабінетом Г.Р.Сакевич.

Тепло зустрічали мистецькими композиціями своїх ровесників вихованці зразкового хореографічного колективу «Барви», колективу спортивного танцю «Імпульс», музичні вітання дарували юні вокалісти. Спільно із гуртківцями наші гості активно виконували завдання «Ігор патріотів». Результатом спільної праці стало заквітчане «Дерево єднання», прикрашене учасниками команд-переможців. Наприкінці зустрічі діти разом заколядували та взяли участь у цікавих майстер-класах, де кожен власноруч виготовив для себе подарунки.

Вiд селищної та районної влади гості отримали солодкі подарунки.