Навчання під замовлення роботодавців та видача ваучерів на навчання на Підволочищині

Дата: 28.10.2020 11:14

У службі зайнятості постійно проводиться робота з організації професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних на замовлення роботодавців. У січні-вересні 2020 року на замовлення роботодавців Підволочищини проходили профнавчання 84 безробітних. Підвищували кваліфікацію шляхом стажування безпосередньо на робочому місці 28 безробітних; 55 проходили професійне навчання за груповою формою навчання. Під час карантину навчання проводиться також дистанційно.

Для підвищення конкурентоспроможності окремих категорій громадян на ринку праці Підволочищини шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності у січні - вересні 2020 року за сприяння Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості видано ваучери на навчання 7 особам. Також 1 особа підтвердила результати неформального навчання за професією кухар на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.