Уже 80 роботодавців Підволочищини мають електронні кабінети

Дата: 02.11.2020 11:37

Кожен роботодавець Підволочищини може скористатися сервісом «Електронний кабінет роботодавця» на Інтернет-ресурсі державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua. Він є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії зі службою зайнятості з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

80 роботодавців Підволочищини вже скористалися таким сервісом. Відтак, через власний «електронний кабінет» вони мають змогу:

- подати звіт 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)",

- переглянути:

• надані звіти за формами 4-ПН "Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці", 1-ПА "Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців";

• стан укомплектування заявлених вакансій та історію направлень центром зайнятості шукачів роботи;

• виконання договорів на громадські роботи та договорів на працевлаштування після завершення навчання, трудових договорів з найманими працівниками (для фізичних осіб - приватних підприємців);

• тематику запланованих семінарів для роботодавців.

Для створення власного електронного кабінету роботодавцю необхідно звернутись до Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, щоб отримати логін і пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до послуги на сайті Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua.

Шановні роботодавці! Запрошуємо Вас скористатися сервісом служби зайнятості «Електронний кабінет роботодавця»