Цього тижня починаючи з 9 листопада 2020  року група представників Підволочиської селищної ради брала участь у третьому модулі "Академії культурного лідера".

"Академія культурного лідера" -  міжнародний проект, що фінансується Міністерством культури та інформаційної політики України та програми Європейського Союзу "House of Europe" націлене на сприяння децентралізації культури в Україні.

Нагадаємо, що участь у даному проекті виграла лише одна громада з Тернопільщини, а саме Підволочиська ОТГ.

Даний проект дав можливість розглянути ближче галузь культури, побачити всі мінуси і недоліки подальшого формування культурного середовища.

Цього тижня робоча група, яка складалася з Інги Бабій - начальника відділу культури, туризму та зв'язків зі ЗМІ Підволочиської селищної ради, Віри Лозинської - режисера дитячого театру "Дюймовочка" Підволочиського будинку культури,   Мар'яни Кузьмін  - депутата Підволочиської селищної ради, голови громадської організації "МІСТ", Андріни Габрилей - працівника Підволочиської центральної бібліотеки, членкині  ГО "МІСТ", Степана Цьмуха - члена культурного товариства "Оберіг". Дана робоча група працювала над SWOT - аналізом галузі культури Підволочиської ОТГ в цілому, будували матриця стейкхолдерів культурних проектів вивчали і розбирали затверджену вже в 2019 році Стратегію сталого розвитку, переглядали  стратегічні та оперативні цілі, що стосувалися галузі культури.

Що ж нам дає участь в  "Академії культурного лідера"?

Кінцевим етапом участі представників Підволочиської селищної ради в даній академії є розроблення картування Підволочиської громади через процес мапування ресурсів та створення образу, який би відображав культурний потенціал громади з обов'язковим залученням мешканців отг до даного процесу.

І відповідно, розкрити всі можливості галузі культури та розвинути туристичний потенціал громади.

#Культура

#Підволочиська_ОТГ