За сприяння Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості  з початку 2020 року отримали роботу - 803 особи, з них 505  зареєстрованих безробітних. Серед працевлаштованих 14 демобілізованих учасників АТО.

З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 4 безробітних.

Проходили професійне навчання – 87 безробітних осіб з них 3 демобілізованих учасники АТО.

Отримали ваучер для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації – 7 осіб.

1 особа підтвердила результати неформального навчання за професією кухар на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Брали участь у інших роботах тимчасового характеру – 122 особи з них 1 демобілізований учасник АТО.

Брали участь у громадських роботах - 3 безробітних особи.

Для укомплектування подано – 953 вакансії.

Станом на 01 грудня 2020 року кількість зареєстрованих безробітних становила 360 осіб, з них отримували допомогу по безробіттю – 326 осіб, були актуальними для працевлаштування 34 вакансії.

Серед зареєстрованих безробітних:

жінки – 192 особи (53,3%);

молодь – 113 осіб (31,4%);

особи, що проживають у сільській місцевості – 228 осіб (63,3%);

особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню – 115 осіб (31,9%)