Напередодні святкування Дня Святого Миколая проведено щорічну благодійну акцію «Даруймо тепло доброти». Цьогоріч через пандемію коронавірусу дещо змінили формат заходу, але дітки без подарунків не залишилися. Початок новорічно-різдвяних свят розпочався із запалення новорічних вогнів на ялинці у центрі Підволочиська.

Мрії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО та ООС, дітей-інвалідів та дітей, що знаходяться у надзвичайно складних життєвих обставинах втілили небайдужі благодійники селища Підволочиськ: ТОВ «Агро-Рось», ТОВ «Надзбруччя-Хліб», ТОВ «Медобори», «Континентал Фармерз Групп», ПП Кузь, ПП Гавришко, ПП Мокрій Арсен, ПП Белошицький Анатолій, ПП Сидорчук Віталій, ПП Бойко Марія, ПП Йосик Володимир, ПП Пундик Леся, ПП Обшанський Володимир, ПП Павлюк Тарас, ПП Чорна Наталія, ПП Гусейнова Ірина, ПП Муха Руслан, ПП«Горизонт», ПП Купрієнко Галина, ПП Свістіна Данута, ПП Кучмак Ірина, ПП Збрик Олег, ПП Марчишин Леся, ПП Боднар Олег, колектив УДКСУ у Підволочиському районі, колектив «РайффайзенбанкАваль», колектив «Ощадбанк», колектив  Підволочиського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, колектив VIKNAROFF, колектив Підволочиського районного суду, колектив прокуратури, колектив Підволочиської  районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, колектив Підволочиського відділу обслуговування громадян (сервісний центр),колектив Підволочиське відділення управління ВД ФССУ, колектив Фабрики пластмасових виробів, колектив Підволочиський РЕМ ПАТ «Тернопільобленерго», колектив Підволочиського професійного ліцею, колектив Редакції «Гомін Волі».

Крім того діти з дитячого будинку сімейного типу родини Рожицьких, що проживають у селищі Підволочиськ, відпочили у Тернопільському аквапарку «Лімпопо» та отримали солодкі подарунки.

Висловлюємо щиру подяку за те, що подарували нашим дітям можливість відчувати себе повноцінними і потрібними! Ви поділилися теплом своєї душі, щедрістю серця. Нехай Новий 2021 рік принесе Вам мир, щастя, здоров'я, благополуччя. Успіхів Вам на трудовій ниві і всіляких гараздів у житті.