У зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України в Казначействі України (ЕАП) МФО 899998 відкрито нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

Нові  рахунки  вступають  в  дію  з  01.01.2021 року.

Реквізити нових рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів Тернопільської області, розміщено на вебсторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області в рубриці «Реквізити рахунків» [https://ter.treasury.gov.ua/ua/dlya-gromadskosti/rekviziti-rahunkiv].

Для платників що сплачують податки, збори та платежі до Підволочиської об’єднаної територіальної громади вищезазначені реквізити рахунків розміщені у файлах :

З метою недопущення втрат та зарахування податків, зборів, платежів до бюджету у повному обсязі   платникам необхідно, починаючи з  01 січня  2021 року,  у розрахункових документах на сплату податків та зборів заповнювати реквізити нових бюджетних рахунків.

При виникненні питань звертатись у фінансове управління Підволочиської  селищної  ради   (тел. : 2-32-68).