Відбулася 5 позачергова сесія 8 скликання

Дата: 02.02.2021 16:54

2 лютого відбулася 5 позачергова сесія восьмого скликання Підволочиської селищної ради, ініціатором скликання якої був селищний голова Віталій Дацко. Основною причиною скликання позачергової сесії стало питання «Про зміну засновника, назви та затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Підволочиська центральна районна лікарня» Підволочиської районної ради у новій редакції». Така терміновість зумовлена тим, що у Підволочиській центральній лікарні виникла критична ситуація із заборгованістю по оплаті за енергоносії у розмірі 1млн. 500 тис. грн.. Наявність заборгованості, допущеної  її попереднім власником Підволочиською районною радою, загрожує повним колапсом діяльності даного медичного закладу.

Стосовно самої сесії, слід зазначити, що окремі депутати селищної ради вирішили зайвий раз показати свою «ефективність» і заявили, що їм недостатньо часу для ознайомлення з матеріалами сесії, тому попросили перерву, та проведення засідань профільних  постійних комісії.

Після відновлення засідання сесії без будь-яких суттєвих зауважень рішення було прийняте. Новим засновником комунального некомерційного підприємства «Підволочиська центральна лікарня» стала Підволочиська селищна рада.

P.S Всі нагромаджені проблеми та борг у сумі 1млн. 500 тис. грн., тепер лягають на «плечі» Підволочиської селищної ради.