Майбутнє архівного відділу Підволочиської РДА

Дата: 04.02.2021 14:06

У зв’язку з адміністративною-територіальною  реформою  в Україні, в даний час проходить ліквідація  Підволочиської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, в тому числі і архівного відділу. Лише у двох районах Тернопільської області, а саме в Підволочиському та Лановецькому, не зрозуміла подальша доля даного  відділу.

Ви запитаєте чому? А все через те, що тільки в цих двох районах даний відділ не є юридичною особою.

Чому саме таку модель організації своєї діяльності обрала Підволочиської РДА? Питання до них.

Але, зараз може виникнути ситуація, коли жителі громад, які знаходяться на території колишнього Підволочиського району, не зможуть отримати довідки щодо прийняття спадщини, оформлення права власності на нерухоме майно, підтвердження стажу для призначення  пенсій та інше. Тому, щоб вирішити дану проблему,  селищний голова Віталій Дацко звернувся до голови ОДА та В.о. голови Тернопільської РДА.