На Підволочищині 696 безробітних 70 відсотків з них проживають в сільський місцевості

Дата: 25.02.2021 12:08

Впродовж січня 2021 року 39 роботодавців Підволочищини подали у службу зайнятості 76 вакансій, що на 34 % менше, ніж за січень 2020 року, з них 4 % - із заробітною платою вищою від середньої по області. Станом на 1 лютого 2021 року актуальними були 50 вакансій. Найбільшу потребу роботодавці мають у водіях автотранспортних засобів, продавцях, бухгалтерах, барменах, кухарях, вчителях, електромонтерах, сталим є попит на лікарів (дерматовенеролог, психіатр, терапевт).

У січні 2021 року послугами служби зайнятості Підволочищини скористались біля 1,0  тис. осіб, з них 735 через відсутність прийнятних пропозицій роботи у день реєстрації були визнані безробітними, що на третину більше, ніж за січень 2020 року. На одне вільне робоче місце в середньому по регіону претендувало 14 безробітних.

За сприяння служби зайнятості Підволочищини у січні 2021 року вдалося працевлаштувати 14 осіб. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 5 краян.

2 безробітних за спрямуванням служби зайнятості Підволочищини проходили професійне навчання; 1 – його завершив та працевлаштуватався.

Станом на 1 лютого 2021 року в Підволочиській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості на обліку перебували 696 безробітних, що на 7,4% більше, ніж на 01.02.2020. Серед них 71% - проживають у сільській місцевості, 38% - жінки, третина - молодь віком до 35 років, майже кожен третій - має додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 31% з вищою освітою.