Новини спорту

Дата: 11.03.2021 14:33

9 березня в місті Хмельницькому проходив Турнір з міні-футболу серед дівчаток 2007 р.н. і молодших.

Підволочиську громаду представляли та готували Підволочиська ДЮСШ. Участь в турнірі брали дві команди: дівчата 2007-2008р.н, та дівчата 2009-2010 р.н. та молодші. Готували команди до змагань тренери-викладачі Підволочиської ДЮСШ: Дрейко С.М., Плюта І.І., Гладин А.Б.

За результатами змагань команда дівчат Підволочиської  ДЮСШ  ( учениці Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів) переможці Турніру з міні-футболу серед дівчаток 2009р.н. і молодших.

А також, команда дівчат Підволочиської  ДЮСШ  ( учениці Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Підволочиської гімназії ім. І. Франка ) срібні призери турніру з міні-футболу серед дівчаток 2007р.н. і молодших.