Зустріч з ректором Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка

Дата: 16.03.2021 15:57

Сьогодні провели зустріч з ректором Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка Богданом Буяком та підписали договір про співпрацю між ТЦПУ ім. Володимира Гнатюка та Підволочиською селищною радою, який передбачає підготовку та реалізацію спільних заходів, проєктів і програм підготовки та підвищення кваліфікації педагогічних фахівців, проходження навчальних практик. Також запланували залучення бази університету  до навчальних програм дошкільнят  та учнів громади, обговорили впровадження в громаді міжнародних та всеукраїнських спільних ґрандових проєктів.