Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

Дата: 12.03.2021 11:32

10 березня 2021 року відповідно до наказу відділу освіти  від 17 лютого 2021 року № 19 – од «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» відбувся І (заочний) етап даного Конкурсу на тему «Атака вірусів. Врятуй планету», у якому  взяли участь екологічні колективи закладів загальної середньої освіти, що представили презентації еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності колективу, а також конкурсні виступи власних досягнень у просвітницькій та природоохоронній діяльності. Перемогу у даному Конкурсі здобув колектив Кам’янківської ЗОШ І – ІІІ ступенів. ІІ місце розділили колективи Качанівської ЗОШ І – ІІІ ступенів та Підволочиської гімназії ім. І. Франка. ІІІ місце у даному Конкурсі отримали колективи НВК «Іванівський ЗНЗ І – ІІІ ст. – ДНЗ», НВК «Оріховецький ЗНЗ І – ІІІ ст. – ДНЗ» та Супранівської ЗОШ І – ІІ ступенів.

Бажаємо переможцям досягти успіхів у ІІ (обласному) етапі даного конкурсу.