Пів сотні безробітних підволочищан після навчання матимуть роботу на місцевих сільськогосподарських підприємствах

Дата: 19.03.2021 09:54

На замовлення сільськогосподарських підприємств ТОВ «АГРО-МЛИН», ФГ "ЩЕДРА НИВА" та ПП "ДАРИ ЛАНІВ» фахівці Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували для безробітних курси цільового призначення за напрямком: «Основи охорони праці та правове регулювання трудових взаємовідносин на підприємстві АПК».

Відтак, цьогоріч, до початку весняно-польових робіт, за направленнями райфілії ОЦЗ до навчання в онлайн-форматі на базі Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості приступили 50 безробітних краян, які мають необхідну роботодавцям фахову підготовку та є потенційними претендентами на вільні робочі місця.

Слухачі курсу ознайомилися із правовими та організаційними основами безпеки роботи на с/г підприємствах, гігієни праці та виробничої санітарії, пожежної, вибухо- і електробезпеки та надання першої допомоги при нещасних випадках.

Розглядаючи питання правового регулювання трудових взаємовідносин, безробітні дізналися про особливості укладення трудового договору; правове регулювання робочого часу та часу відпочинку; забезпечення трудової дисципліни та матеріальну відповідальність працівників; гарантії роботодавця робітникам підприємства АПК.

З початком весняно-польових робіт особам, які пройшли курси підвищення кваліфікації, гарантовано працевлаштування на згадані сільськогосподарські підприємства регіону.