Вчора 6 квітня відбулося урочисте підписання угоди між Підволочиською територіальною громадою та Західноукраїнським національним університетом.

В межах співпраці домовилися про підвищення рівня  освітнього процесу  службовців та посадових осіб  Підволочиської ОТГ, підготовку та проведення освітніх, культурних заходів. Обговорили участь наукових кафедр університету для впровадження в громаді міжнародних та всеукраїнських ґрантових проєктів.

"Ваша громада має використати весь науковий потенціал нашого університету для розбудови громади та покращення рівня життя громадян. Сьогоднішня зустріч – тільки початок співпраці, проте я впевнений, що вона буде плідною й взаємовигідною!» - сказав ректор Андрій Крисоватий.

Як зазначив голова громади Віталій Дацко: "Я радий  співпрацювати з таким потужним та знаним колективом науковців Західноукраїнського національного університету. Переконаний, що така діяльність буде ефективною й  принесе усім користь."

Об’єднані зусилля – це нові можливості та великі перспективи!