28 квітня 2021 року відбулась комісія з питань захисту прав дитини Підволочиської селищної ради. На засіданні комісії було розглянуто 8 питань, а саме:

1.Про  надання дозволу на укладання додаткової угоди на оренду земельних ділянок, що належать малолітньому.

2. Про  надання дозволу на укладання додаткової угоди на оренду земельної ділянки, що належить неповнолітньому.

3.Про  надання дозволу на укладення договору про поділ спадкового майна.

4.Про  надання дітям статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

5.Про  здійснення соціального супроводу сімей з дітьми, які проживають на території Підволочиської територіальної громади.

6.Про  надання дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

7. Про призначення опікуна над дитиною, позбавленої батьківського піклування .

8. Про доцільність зарахування  неповнолітніх в Новосільський обласний спеціальний навчально-виховний комплекс, на цілодобове перебування .