Презентуємо одну із послуг, що надається службою зайнятості роботодавцям, зокрема ознайомлення з професійно-кваліфікаційним складом безробітних, які перебувають на обліку у Підволочиській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості за станом на 01.06.2021 року.

Якщо Вас зацікавив певний фахівець із переліку,  просимо звертатись за телефонами районної філії до консультантів роботодавця або писати на електронну адресу для отримання резюме безробітних. Також ми можемо організувати для Вас зустріч із претендентом на Вашу вакансію.

За більш детальною інформацією зверніться до Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості вул. Зелена, 4 “в”, смт. Підволочиськ, Тернопільська обл., 47800, тел./факс: (03543) 2-11-43, Е-mall: pidvo_tr@dcz.gov.ua

Професiйний склад незайнятих громадян, які перебувають на обліку на 01.06.2021