У приміщенні Підволочиської селищної ради розпочався другий етап конкурсу на посаду директора НВК"Іванівький ЗНЗ І-ІІІ ст.- ДНЗ" (претендент Гуменюк Р.М.) та Супранівської ЗОШІ-ІІ ст. (претендент Липка І.М.).

Відповідно до Положення про конкурс, свої знання, досвід, навички для успішного ведення управлінської та господарської діяльності на чолі закладу освіти потрібно представити у трьох конкурсних випробовуваннях: письмове тестування на знання Законів України, вирішення проблемних ситуацій та презентація власного бачення  перспектив розвитку і успішного  функціонування школи.

Результати конкурсного відбору оцінюють члени конкурсної комісії: Г.Р.Сакевич- начальник відділу освіти Підволочиської селищної ради  (голова комісії), представники Державної служби якості освіти у Тернопільській області,  депутати селищної ради, працівники центру професійного розвитку педагогічних працівників, освітяни громади.