Остання неділя червня – Всеукраїнський День молоді. Сьогоднішні учні, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці формуватимуть майбутнє нашої держави, усіх сфер економіки та життєдіяльності соціуму.

Служба зайнятості Підволочищини активно сприяє молодим жителям регіону у тому, аби вони знайшли себе на ринку праці: свідомо та виважено обрали професію, здобули її, знайшли місця праці, реалізували свій фаховий потенціал.

Протягом січня-травня 2021 року 420 осіб з числа молоді до 35 років (31,7% від загальної кількості) шукали роботу через Підволочиську районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості. З них, 16 випускників ВНЗ, 3 - професійно-технічних закладів освіти; 72% вже мали професійний досвід.

Цьогоріч вдалося працевлаштувати 83 молодих громадян про це розповіла заступник директора-начальник відділу організації працевлаштування населення Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Ірина Гнат.

26 безробітних віком до 35 років за спрямуванням Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості пройшли професійне навчання, 14 молодих краян було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Профорієнтаційними послугами охоплено 344 молодих безробітних та 59 учнів і студентів різних закладів освіти.

На 1 червня 2021 року 143 безробітних з числа молоді продовжували пошук роботи за сприянням Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.