Міжнародна акція Всесвітній день прибирання

Дата: 10.09.2021 14:56

Кожен житель Підволочиської  громади в селищі і селі може прийняти участь у Міжнародній акції Всесвітній день прибирання: в суботу, 18 вересня 2021 року прибрати сміття на своїй прибудинковій, прилеглій, закріпленій території, навколо магазину, клубу, школи, стадіону, на березі річки, ставка, в парку, лісі.

Прибирати можна самому, сімейно, групами але обов’язково при цьому врахувати карантинні обмеження.

Своєю активною позицією Ви допоможете іншим людям зрозуміти важливість питань, пов’язаних з відходами: необхідність застосовувати екологічно безпечну тару, сортувати різні види відходів, здавати їх на пункти прийому.