До уваги шукачів роботи та жителів громади

Дата: 21.09.2021 08:17

Пропонуємо Вам ознайомитися із переліком актуальних пропозицій роботи, які подані роботодавцями до Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості за станом на 15.09.2021 року.

Якщо Вас зацікавила певна позиція із переліку,  просимо звертатись за телефонами районної філії до консультантів роботодавця або писати на електронну адресу для отримання більш детальної інформації. Також ми можемо організувати для Вас зустріч із роботодавцем.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості вул. Зелена, 4 “в”, смт. Підволочиськ, Тернопільська обл., 47800, тел./факс: (03543) 2-11-43, Е-mall: pidvo_tr@dcz.gov.ua