Кожній дитині - щасливу родину!

Дата: 30.09.2021 14:15

28.09.2021 року представниками служби у справах дітей, відділу у справах сім'ї, молоді, спорту та соціального захисту населення Підволочиської селищної ради,  Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, Підволочиського бюро правої допомоги Тернопільського місцевого центру надання БВПД проведено рекламно-інформаційно-просвітницький захід щодо популяризації сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Метою проведення заходу - було привернення уваги громади до сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В ході заходу проконсультовано населення щодо сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, проінформовано щодо особливостей функціонування дитячих будинків сімейного типу, прийомних і патронатних сімей. В рамках заходу було розповсюджено друковану продукцію інформаційно-просвітницького спрямування у вигляді буклетів та плакатів.