Засідання селищної міжвідомчої координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми

Дата: 08.10.2021 15:39

06.10.2021 року відбулось засідання селищної міжвідомчої координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми.

В засіданні взяли участь представники структурних підрозділів Підволочиської селищної ради, КЗ «ЦНСП»,КНП «ПМСД», ДНЗ «Підволочиський професійний ліцей», Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, Підволочиського бюро правої допомоги Тернопільського місцевого центру надання БВПД, відділення №5 Тернопільського РУПГУНП в Тернопільській області, Тернопільського районного сектору № 4 філії ДУ «Центр пробації» Тернопільської області.

Учасниками створено та затверджено склад мультидисциплінарної групи з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми та обговорено план роботи координаційної ради на 2022 рік, роботу із сім’ями, дітьми та особами, які перебувають в складних життєвих обставинах.